משק רוזלמן - פרחים מהחקלאי לצרכן

תנאי שימוש
תיאור

תנאי שימוש

אנו שמחים לארח אותך בחנות הפרחים האינטרנטית של משק פרחים רוזלמן!
אנו מבקשים להביא לידיעתך את תקנון השימוש באתר שלנו ובביצוע ההזמנות בו. להלן תנאי השימוש באתר המשמשים הסכם מחייב בינך לבין זיו רוזלמן, להלן משק רוזלמן. אנא קרא את התקנון בקפידה. הניסוח הינו בלשון זכר ומתייחס גם לנשים.

מי אנחנו?
האתר מנוהל ומופעל על ידי משק רוזלמן מכפר חיים.
משק רוזלמן הינו משק משפחתי ותיק בכפר חיים. במשק מגדלים פרחים שונים לייצוא ולשוק המקומי בין השאר: שושן, סייפן, ליליות, ליזיאנטוס, אסתר, צבעונים ועוד. בכל שאלה הנוגעת לאתר תוכל לפנות לנציגי השירות של רוזלמן באמצעות טלפון מספר: 050-2226050, בימים א-ג בין 09:00 – ל- 17:00 בימים ד-ה -בין השעות: 09:00 עד 21:00 יום ו' 08:00 – 13:00 או בפקס מספר: 09-8821347.

למי אנו מספקים את המוצרים?
משק רוזלמן יספק לך את המוצרים שהזמנת באתר לאחר שהושלם תהליך הרכישה, זאת, בתנאי שהמוצר שהזמנת מצוי במלאי שבידי משק רוזלמן וכן בתנאי שבבעלותך כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסולקו בישראל וחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את עסקת הרכישה שביצעת.
למרות זאת, משק רוזלמן רשאי שלא לאפשר ללקוח מסויים לרכוש מוצרים באתר, גם אם הזמין בעבר מוצרים באמצעות השירות. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, רשאי משק רוזלמן לבטל את זכאותך לבצע עסקאות באתר בכל אחד מהמקרים הבאים:

 • אם בעת ההרשמה באתר מסרת במתכוון פרטים שגויים
 • אם ביצעת מעשה או מחדל, הפוגעים או עלולים לפגוע באתר, או במשק רוזלמן, או בצדדים שלישיים כלשהם, לרבות לקוחותיו, עובדיו וספקיו של משק רוזלמן
 • אם השתמשת בשירותי האתר לביצוע מעשה הנחזה כבלתי חוקי על-פי דיני מדינת ישראל או כדי לאפשר, להקל, לסייע או לעודד ביצועו של מעשה כזה
 • אם הפרת את תנאי הסכם זה או תנאיו של כל שירות מקוון אחר שתציע משק רוזלמן
 • אם אתה חייב כספים למשק רוזלמן או לחברות הקשורות עימו ולא פרעת את חובך, למרות שחלף המועד לתשלומו
 • אם כרטיס האשראי שברשותך נחסם או הוגבל לשימוש בדרך כלשהי.
 • אם חברת כרטיסי האשראי לא אישרה את חיובך, לא נהיה חייבים לספק לך את המוצרים שהזמנת. במקרה זה ניצור איתך קשר, ונמנע מחיוב כרטיס האשראי שלך. אם חויבת בטעות, אתה מתבקש להודיע לנו ואנו נדאג לזיכוי מתאים.


לאילו מקומות ניתן להזמין?
פרטים לגבי אזורי החלוקה בהם ניתן שירות ההזמנות המקוון באתר (כמו גם שירות ההזמנות הטלפוני), מופיעים בתפריט הניווט בחלונית ימי ואזורי חלוקה, וכן במהלך השלב הסופי של הליך ההזמנה. מקומות החלוקה עשויים להתעדכן ולהשתנות מעת לעת.

הזמנת מוצרים באמצעות השרת המאובטח של משק רוזלמן
כדי להזמין מוצרים בדרך זו עליך להזין בטופס המקוון המיועד לכך בתהליך ההזמנה את הפרטים הבאים: שם, כתובת דואר אלקטרוני, טלפון, כתובת, מיקוד, וכן את פרטי כרטיס האשראי שלך. השדות שיסומנו בכוכבית הם שדות חובה. כמו כן תתבקש למסור את שמו, כתובתו ומספר הטלפון של הנמען. עליך למסור רק פרטים נכונים, מדוייקים ומלאים על מנת למנוע ככל האפשר תקלה במשלוח המוצרים. אתה מאשר בזאת את נכונות הפרטים שמסרת.

משק רוזלמן רשאי לקבוע מעת לעת דרכי זיהוי נוספות או אחרות.

לאחר שביצעת את ההזמנה דרך השרת המאובטח של משק רוזלמן ישלח אליך בדואר אלקטרוני אישור על קליטת פרטי הזמנתך. לתשומת לבך: אישור זה אינו מחייב את משק רוזלמן לספק את המוצרים שהזמנת, והוא רק מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו במערכת.
אם יתברר שכרטיס האשראי שלך אינו תקף, או שחברת כרטיסי האשראי איננה מכבדת את העיסקה, או שהמוצר המבוקש איננו מצוי במלאי שבידיה, ייצור עימך משק רוזלמן קשר לשם השלמת העיסקה.

אתה רשאי לשנות את הזמנתך או לבטלה עד למועד שבו יישלח לך בדואר אלקטרוני האישור על קליטת פרטי הזמנתך. מרגע שנשלח האישור, לא תוכל לשנות את פרטי הזמנתך או לבטלה, אלא אם יצרת קשר טלפוני עם משק רוזלמן ויהיה באפשרות משק רוזלמן, לפי שיקול דעתו, לשנות את פרטי ההזמנה.


סל הקניות
מוצרים שאתה מעונין להזמין באתר יישמרו בסל הקניות עד להשלמת תהליך ההזמנה. לתשומת לבך: אם התחלת בביצוע הזמנה ולא השלמת אותה, פרטי הזמנתך לא יישמרו בסל הקניות ולא יוצגו בפניך בעת ביקורך הבא באתר.


הזמנה משובשת
כדי שנוכל לספק לך את המוצרים שהזמנת, צריכה הזמנתך להתקבל ולהיקלט אצלנו באופן תקין ומסודר, כשהיא מכילה את כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים ולחיובך. משק רוזלמן לא יספק את המוצרים שהזמנת, אם ההזמנה לא נקלטה במחשביו, או אם נקלטה באופן משובש, וזאת גם אם מקור התקלה הוא במחשבי משק רוזלמן. אם לא תקבל אישור על קליטת ההזמנה בתוך שעה מביצועה, יש להניח כי חלה בה תקלה. במקרה זה מומלץ שתפנה אלינו באמצעות הטלפון ל- 050-2226050. אנו נשתדל לברר את מקור התקלה ולסייע בביצוע ההזמנה.

פרטים אישיים
אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור פרטים שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו לנמען. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שמסרת, תחויב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים.
הפרטים האישיים שמסרת ותמסור בעת ההזמנה ישמרו במאגר המידע של משק רוזלמן. למרות שאינך חייב לפי החוק למסור לנו פרטים אלה, לא נוכל לטפל בהזמנתך בלעדיהם.
משק רוזלמן רשאי לשלוח אליך דואר אלקטרוני או מיסרון , שיכלול מידע על שירותיו, מבצעים במשק, חידושים באתר וכיוב' בנוסף, אם אינך מעונין בקבלת דואר אלקטרוני כזה, עליך להסיר את הסימון מהתיבה המתאימה בשולי תנאי שימוש אלה.

מועדי חלוקה
משק רוזלמן יפעל כמיטב יכולתו לספק את המוצרים. המוצרים יסופקו באמצעות שליח מטעם משק רוזלמן לכל יישוב/ארגון אחת לשבוע בהתאם ללוח החלוקה הנמצא באתר ועשוי להשתנות מעת לעת.

משק רוזלמן לא יהיה אחראי לעיכובים באספקת הפרחים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתו, כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני.

מקומות חלוקה
משק רוזלמן יקבל הזמנות ויבצע חלוקה אך ורק למקומות המופיעים בלוח מקומות החלוקה באתר והניתנים לעדכון מעת לעת.

מחירים
כל המחירים באתר נקובים בשקלים חדשים. המחירים כוללים מע"מ, אם הוא חל לפי הדין, ואינם כוללים דמי משלוח.
משק רוזלמן רשאי לעדכן את מחירי המוצרים באתר מעת לעת ובלא צורך בהודעה מוקדמת. המחיר התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שהתפרסם בעת שהשלמת את תהליך ההזמנה. אם עודכנו המחירים לפני שהושלם תהליך ההזמנה, תחוייב לפי המחירים המעודכנים.
לתשומת לב: למרות שאנו מקפידים לבדוק את המחירים המופיעים באתר, לעתים עלולה לחול טעות שבעקבותיה יוצג באתר מחיר שגוי. במקרה זה נפנה אליך לאחר שביצעת את הזמנתך, נודיע לך מהו המחיר הנכון של המוצר ונאפשר לך לאשר כי אתה מבקש לרוכשו במחיר הנכון. אם תסרב לרכוש את המוצר במחירו הנכון - לא נהיה חייבים לספקו לך, ובמקרה זה לא תהיינה לך טענות כלפי משק רוזלמן.
משק רוזלמן אינו מתחייב שמחירי המוצרים באתר יהיו בהכרח הזולים ביותר, או שתנאי התשלום יהיו הנוחים ביותר.

תנאי תשלום
משק רוזלמן יגבה את התמורה בגין המוצרים שהזמנת ודמי המשלוח (אם יהיו) באמצעות כרטיס האשראי שאת פרטיו מסרת. כרטיס האשראי יחויב בתשלום אחד, במועד החיוב החודשי הקרוב.
משק רוזלמן שומר לעצמו את הזכות להפסיק את השימוש באמצעי תשלום כלשהו באתר, להתיר שימוש באמצעי תשלום נוספים ולהחיל הסדרי תשלום שונים על סוגי כרטיסי האשראי או אמצעי התשלום, שמשק רוזלמן יכבד.

תמונות
כל התמונות המופיעות באתר הינן לצורך המחשה בלבד.

מבצעים, הטבות והנחות
משק רוזלמן רשאי להציע באתר מבצעים, הטבות והנחות שונים למקומות שונים. משק רוזלמן רשאי בכל עת להפסיק מבצעים, הטבות והנחות אלה, להחליפם או לשנותם, בלא צורך לתת כל הודעה מוקדמת על כך.

לתשומת ליבך: אין לך זכות קנויה ליהנות ממבצעים, הטבות והנחות באתר. כל שינוי בפרטי הזמנתך או במחירה, תהיה סיבתו אשר תהיה, יגרור אחריו בדיקה מחודשת של זכאותך למבצע, הטבה או הנחה. כך, לדוגמה, אם רכשת מוצר והיית זכאי לקבלת הטבה בגין רכישתו, אולם מוצר זה לא נמצא במלאי, לא תהיה זכאי לאותה הטבה; אם החלפת מוצר, שרכישתו לוותה במבצע, במוצר חלופי שאינו מזכה במבצע, לא תהיה זכאי להטבה שנלוותה לרכישת המוצר המקורי; אם סכום הזמנתך פחת בשל העובדה שמספר המוצרים שסופקו לך שונה מכפי שהזמנת, יכול שתישלל זכאותך למבצע, הנחה או הטבה שהיו מוקנים לך אלמלא פחת מחיר ההזמנה.

דוגמאות אלה אינן ממצות את השינויים האפשריים בזכאותך למבצעים, הטבות או הטבות באתר. יחד עם זאת, משק רוזלמן ישתדל להודיע לך טלפונית ולקבל את הנחיותיך במקרה שזכאותך למבצע, הטבה או הנחה תישלל או תשתנה עקב שינוי בפרטי הזמנתך.

דמי משלוח
בנוסף למחיר המוצרים שהזמנת, עליך לשלם למשק רוזלמן דמי משלוח. התעריפים המלאים של דמי המשלוח מפורטים באתר, בהתאם לאזורי החלוקה.או לסכום הקניה. משק רוזלמן רשאי לשנות את דמי המשלוח מעת לעת. התשלום התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שהתפרסם בעת שהשלמת את תהליך ההזמנה.
שליחת מיילים ומסרונים

משק רוזלמן ישלח מעת לעת מסרונים ומיילים בעניין עדכוני מבצעים.
ביטולים והחזרת מוצרים
משק רוזלמן לא יקבל בחזרה פרחים שהוזמנו וכל מוצר מתכלה אחר.
הנך – מבצע ההזמנה (ולא הנמען) רשאי להחזיר כל מוצר אחר שרכשת במשק רוזלמן עד 14 יום מיום שהתקבל בכתובת הנמען. כדי להחזיר את המוצר עליך להביאו, כשהוא שלם ולא ניזוק, למשק רוזלמן שבמושב כפר חיים, בצירוף החשבונית שקיבלת, או העתק אישור ההזמנה שנשלח אליך בדואר אלקטרוני. לאחר החזרת המוצר תזוכה במחיר ששילמת עבורו ותחוייב בדמי ביטול בשיעור של 5% מהמחיר, או 100 ₪, לפי הנמוך מבין השניים, אלא אם כן הוכח לשביעות רצונו של משק רוזלמן שנפל פגם במוצר בטרם הגעתו לנמען.
לא יינתן זיכוי כספי בגין מוצרים שלא שולמה בגינם תמורה כספית.

השימוש באתר
הנך רשאי להשתמש באתר באופן אישי ובלתי מסחרי בלבד, בכפוף לתנאים אלו. האחריות לשימוש באתר ולכל תוצאה הנובעת ממנו, חלה עליך בלבד. אתה מתחייב בזה –

 • להשתמש בשירותי האתר למטרות חוקיות ובאופן חוקי בלבד;
 • לא להשתמש בשירותי האתר לצורך משלוח דואר אלקטרוני מסחרי, לשם משלוח דואר לרשימות תפוצה או לשם שיגור מכתבי שרשרת, דואר זבל, דואר מסחרי שלא נתבקש על ידי נמעניו (unsolicited mail) וכיו"ב.
 • לא להשתמש בשירותי האתר על מנת לשלוח תכנים שהינם בלתי חוקיים, טורדניים, שקריים, עוינים, מזיקים, מאיימים, גסים, מעוררי התנגדות, מעודדים ביצוע עבירה פלילית, עלולים להוות בסיס לתביעה או אחריות אזרחית - לרבות כל חומר המהווה פגיעה בפרטיות או הוצאת לשון הרע;
 • לא להכין או לשלוח באמצעות האתר כל תוכן הפוגע בזכויות הקנין הרוחני או זכויות אחרות של צדדים שלישיים, לרבות זכויות יוצרים וסימני מסחר;
 • לא להעביר כל תוכן המכיל וירוסים, סוסים טרויאנים, תולעים או כל יישום מזיק אחר מכל מין וסוג;
 • לא לבצע באמצעות שירותי האתר כל מעשה העלול לשבש את פעולתן התקינה של מערכות מחשב כלשהן;
 • לא לבצע כל פעולה העלולה לשבש את השירותים שהאתר מספק;
 • לא ליצור זהות כוזבת, או כתובת דואר אלקטרוני מזויפת, או לכלול פרטים מטעים בכל תוכן שישלח באמצעות שירותי האתר.


האחריות המלאה לכל תוכן שתשגר באמצעות האתר ולכל התוצאות שינבעו מהם חלה עליך בלבד. משק רוזלמן אינו נושא באחריות כלשהי לתכנים אלה. משק רוזלמן לא יקרא, יבקר, יבדוק, ישנה או יערוך תכנים מסוג זה שתקבל או שתשלח, אלא בהתאם לכל צו שיפוטי שיורה לו לנהוג כן, או במקרה שהדבר יהיה נחוץ באופן סביר לשם הגנה על פעולתם התקינה של שירותי האתר.
משק רוזלמן רשאי לפעול, לפי שיקול דעתו הבלעדי, כדי לסנן ולחסום באופן אוטומטי דברי דואר מסחריים הנשלחים אל המשתמש והידועים בכינוי Junk Email, Spamming, דואר זבל וכיו"ב. אתה מסכים לפעולות אלה. עם זאת ידוע לך ואתה מסכים, כי משק רוזלמן אינו מתחייב לבצע סינון זה.
ידוע לך, כי שימוש בטוח באינטרנט מחייב שתתקין אצלך תוכנות נגד נגיפי-מחשב (וירוסים), יישומים מזיקים וכיו"ב, ותעדכן אותן באופן שוטף. בעת הגישה אל האתר אתה מאשר כי במחשבך מותקנות תוכנות עדכניות כאמור.

אחריות
תמונות המוצרים באתר מוצגות לצורכי המחשה בלבד. בנוסף, ייתכנו הבדלים במראה, בגוון וכיו"ב בין המוצר, כפי שהוא מוצג באתר, לבין המוצר במציאות. אין בכך כדי להטיל על משק רוזלמן או מי מטעמו, אחריות כלשהי.
האחריות לבדוק את התאמת המוצרים לצרכיך חלה תמיד עליך, גם אם לשם ביצוע הרכישה נעזרת במנגנוני החיפוש המצויים באתר.
משק רוזלמן ייצא ידי חובתו כלפיך עם מסירת המוצרים שהזמנת לכתובת המשלוח שמסרת בעת ביצוע ההזמנה.
משק רוזלמן אינו נושא באחריות לטיב המוצרים שהיא איננה מייצרת אותם. במקרה שרכשת מוצרים פגומים, זכותך היחידה היא להחליפם או לקבל את כספך בחזרה, כפי שפורט בתנאים אלה.

משק רוזלמן לא יישא בכל אחריות לכל נזק שייגרם לך בשל איחורים באספקה, או כתוצאה מכך שהמוצרים שסופקו לך היו פגומים, אלא אם כן ארעו העיכוב או הפגם בשל רשלנות רבתי מצידו של משק רוזלמן. במקרה זה תהיה אחריות משק רוזלמן מוגבלת לסכום השווה לכפל מחיר הזמנתך.
השירות באתר רוזלמן ניתן לשימוש כמות שהוא (AS IS). לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי משק רוזלמן בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיך ודרישותיך.

משק רוזלמן עושה מאמץ לספק לך שירות תקין ובאיכות גבוהה. יחד עם זאת, משק רוזלמן אינו מתחייב שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ויהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי משק רוזלמן, נזקים, קלקולים, תקלות - לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר - אצל משק רוזלמן או אצל מי מספקיו.

משק רוזלמן נוקט אמצעים לאבטחת המידע באתר, אולם מאחר שמדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת אין באפשרותו להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשבי משק רוזלמן, חשיפת מידע או שיבושים והפרעות לפעילות מערכות המחשב המשמשות את האתר. אם למרות אמצעי האבטחה שנוקט משק רוזלמן יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע באתר, לרבות מידע שנאגר אודותיך, או להשתמש בו לרעה, לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי משק רוזלמן.

משק רוזלמן לא יישא בכל אחריות ביחס להודעות שתקבל או שתשלח באמצעות האתר (לרבות הודעות שישלחו אל המשתמש על-ידי משתמשים אחרים באמצעות שירותי האתר), תוכנן של הודעות כאלה או כל קובץ מחשב שיצורף להן, פעולתו של כל קובץ כאמור, השפעתו על מחשב המשתמש וכל נזק, אבדן, אי נוחות, עגמת נפש וכיו"ב תוצאות, ישירות או עקיפות, שייגרמו למשתמש או לכל צד שלישי בשל הודעות שיתקבלו באמצעות שירותי האתר או ישלחו באמצעותו.

משק רוזלמן לא יישא בכל אחריות לחשיפת פרטי המשתמש והסיסמה שלך, או לכל שימוש לרעה במידע זה, הנובע מכך שלא שמרת אותם בסודיות, או מכך שמסרת אותם לצד שלישי או מכך שלא עדכנת את סיסמתך לעיתים תכופות, כמומלץ בתנאים אלה.


במסגרת הביקור באתר יכול שיוצג בפניך מידע מסחרי-פרסומי. מקורו של מידע כאמור יכול שיהיה ממשק רוזלמן ויכול שיהיה מצדדים שלישיים. במקרים בהם מקורו של מידע זה יהא מצדדים שלישיים, משק רוזלמן אינו יכול לערוב לאמינות ולדיוק המידע האמור, לפיכך לא תוכל לבוא למשק רוזלמן בכל טענה, דרישה או תביעה בגין אובדן, הפסד או נזק ישירים או עקיפים הנובעים מהסתמכות או שימוש במידע הניתן באמצעות משק רוזלמן באתר ואשר מקורו מצדדים שלישיים.
ככל שיש באתר קישוריות (לינקים) לאתרים אחרים שאינם מנוהלים ומופעלים על-ידי משק רוזלמן, לא יישא משק רוזלמן באחריות לתוכנם של אותם אתרים ולמידע המתפרסם בהם, לרבות שלמותו, דיוקו , עדכניותו ונכונותו, או לכל פרט אחר הקשור בהם. משק רוזלמן לא יהיה אחראי לכל נזק ישיר או עקיף, כספי או אחר, שייגרם לך כתוצאה משימוש או הסתמכות על תוכנם של האתרים שתגיע אליהם באמצעות האתר.

הפרה ושיפוי
מבלי לגרוע מהוראות כל דין והסכם זה, אתה מתחייב לשפות ולפצות את משק רוזלמן בכל מקרה שבו תפר את תנאים אלה, או תפעל בקשר עם האתר בניגוד להוראות כל דין. שיפוי כאמור יכסה כל הוצאה, תשלום, הפסד, אבדן רווח או כל נזק אחר, ישיר או עקיף, ממוני או לא ממוני, שייגרמו למשק רוזלמן, או מי מטעמו, לרבות הוצאות משפט ושכ"ט עורכי דין.

קניין רוחני
כל זכויות הקניין הרוחני באתר, לרבות הפטנטים, זכויות היוצרים, המדגמים והסודות המסחריים, הינם רכושו של משק רוזלמן בלבד, או של צדדים שלישיים. זכויות אלה חלות בין היתר על עיצובו הגרפי של האתר, בסיסי הנתונים בו (לרבות רשימות המוצרים, תיאור המוצרים וכיו"ב), קוד המחשב של האתר וכל פרט אחר הקשור בהפעלתו.
אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק ולתרגם תוכן כלשהו מן האתר, לרבות סימני מסחר, תמונות, קבצים גראפיים, טקסטים וקוד-מחשב, בלא קבלת רשותו המפורשת של משק רוזלמן מראש ובכתב.
אין לעשות כל שימוש מסחרי בנתונים המתפרסמים באתר, בבסיס הנתונים באתר, ברשימות המוצרים והשירותים המופיעים בו או בפרטים אחרים המתפרסמים באתר בלא קבלת הסכמתו של משק רוזלמן מראש ובכתב.
אין להשתמש בנתונים כלשהם המתפרסמים באתר לצורך הצגתם באתר אינטרנט או בשירות אחר כלשהו, בלא לקבל את הסכמתו של משק רוזלמן מראש ובכתב ובכפוף לתנאי אותה הסכמה (אם תינתן). בכלל זה נאסר לאסוף נתונים מן האתר באמצעות תוכנות מסוג Crawlers, Robots וכיו"ב או להפיץ נתונים כאלה ברבים באופן מסחרי או במסגרת מסחרית.
אין להציג את האתר בתוך מסגרת (Frame), גלויה או סמויה ואין לקשר לעמודים המצויים בתוכו (קישור עמוק), אלא לעמוד הבית בלבד.
אין להציג את האתר בעיצוב או מימשק גרפי שונים מאלה שעיצב לו משק רוזלמן, אלא בכפוף לקבלת הסכמת משק רוזלמן לכך מראש ובכתב.
השם משק רוזלמן וכן שם המתחם (Domain name) של האתר, סימני המסחר של משק רוזלמן (בין אם נרשמו ובין אם לאו), שמו של משק רוזלמן והסמלים המסחריים שלו (לוגו) הם כולם רכושו של משק רוזלמן בלבד. אין לעשות בהם שימוש בלא קבלת הסכמתה בכתב ומראש.

פרטיות
הפרטים האישיים שאתה מוסר בעת ההזמנה באתר ישמרו במאגר המידע של משק רוזלמן. משק רוזלמן שומר לעצמו את הזכות לאסוף בעת השימוש באתר מידע אודות הרגלי הקניה שלך, צרכיך, מוצרים שרכשת, מידע או פרסומות שקראת באתר, העמודים שצפית, ההצעות שעניינו אותך, אמצעי התשלום ששימשו אותך וכל מידע אחר. משק רוזלמן ישמור גם מידע זה במאגר המידע שבבעלותו.
משק רוזלמן לא יעביר לצדדים שלישיים את הפרטים האישיים שמסרת ומידע המזהה אותך אישית, ואשר נאסף בעת פעילותך באתר, למעט במקרים המפורטים להלן:

 • במקרה שהעברה כזו דרושה כדי לזכותך בהטבות במסגרת מועדון הלקוחות של משק רוזלמן;
 • במקרה שהפרת את הוראות הסכם זה, או אם ביצעת באמצעות האתר, או בקשר עמו, פעולות בניגוד לדין או ניסיון לבצע פעולות כאלה;
 • אם התקבל בידי משק רוזלמן צו שיפוטי המורה לו למסור את פרטיך או המידע אודותיך לצד שלישי;
 • בכל מקרה שמשק רוזלמן תסבור כי מסירת המידע נחוצה כדי למנוע נזק חמור לגופך או לרכושך או לגופו או לרכושו של צד שלישי;
 • בכל מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בינך לבין משק רוזלמן או שמסירת הפרטים מתבצעת על-פי כל דין אחר;
 • אם משק רוזלמן ימזג או יארגן את פעילותו או את פעילות האתר במסגרת תאגיד אחר, הוא יהיה זכאי להעביר לאותו תאגיד חדש העתק מן המידע שנאגר אודותיך באתר ובלבד שאותו תאגיד יקבל על עצמו כלפיך את הוראות סעיפי הפרטיות בהסכם זה;


משק רוזלמן רשאי להשתמש בפרטים האישיים שמסרת בעת ההזמנה ובכל מידע שייאגר אודותיך בעת השימוש באתר לצורך הפקה וניתוח של מידע סטטיסטי. משק רוזלמן יהיה רשאי למסור נתונים סטטיסטיים כאלה לצדדים שלישיים, ובלבד שהנתונים לא יזהו אותך באופן אישי.

משק רוזלמן מיישם מנגנוני הגנה מתקדמים כדי לאבטח את המידע באתר. חדירה למערכות המחשב של האתר או של משק רוזלמן מהווה עבירה פלילית לפי חוקי מדינת ישראל, אשר עונשה עד חמש שנות מאסר. אתה מתחייב כי לא תבצע כל פעולה המיועדת לחדור שלא כדין למחשבי משק רוזלמן או האתר, לא לסרוק אחר נתיבי גישה או פרצות במערכות מחשב אלה, לא לנסות לפצח את מערכות האבטחה או ההצפנה המגינות על האתר והמידע שבו או לסייע בפעולות כאמור לעיל.

על-פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981, כל אדם זכאי לעיין בעצמו, או על ידי בא-כוחו שהרשהו בכתב או על ידי אפוטרופוסו, במידע שעליו המוחזק במאגר מידע. אדם שעיין במידע שעליו ומצא כי אינו נכון, שלם, ברור או מעודכן, רשאי לפנות לבעל מאגר המידע בבקשה לתקן את המידע או למוחקו. אם בעל המאגר סירב למלא בקשה זו, עליו להודיע על כך למבקש באופן ובדרך שנקבעו בתקנות שמכוח החוק. על סירובו של בעל מאגר מידע לאפשר עיון ועל הודעת סירוב לתקן או למחוק מידע, רשאי מבקש המידע לערער לפני בית משפט השלום באופן ובדרך שנקבעו בתקנות.
בנוסף, אם המידע שבמאגרי משק רוזלמן משמש לצורך פניה אישית אליך, בהתבסס על השתייכותך לקבוצת אוכלוסין, שנקבעה על פי איפיון אחד או יותר של בני אדם ששמותיהם כלולים במאגר (פניה בהצעה מסחרית), כי אז אתה זכאי על-פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981 לדרוש בכתב שהמידע המתייחס אליך יימחק ממאגר המידע. משק רוזלמן ימחוק במקרה זה רק את המידע הדרוש לה רק כדי לפנות אליך בהצעות מסחריות כאמור לעיל, או תימנע מפניות נוספות אליך. מידע הדרוש למשק רוזלמן לשם ניהול עסקיה, לרבות תיעוד פעולות מסחריות ואחרות שביצעת באתר, יוסיף להישמר באתר על-פי דין, אך לא ישמש עוד לצורך פניות אליך. אם בתוך 30 יום לא תקבל הודעה כי המידע שנתבקש משק רוזלמן למחוק אכן נמחק על-פי סעיף זה, תהיה זכאי לפנות לבית משפט השלום באופן הקבוע בתקנות שמכוח החוק, כדי שיורה למשק רוזלמן לפעול כאמור.

שינויים בתנאים אלה
משק רוזלמן רשאי לשנות, מעת לעת את תנאי הסכם זה, בלא להודיעך על כך מראש. במקרה זה תתבקש לאשר את התנאים החדשים בעת הקניה הבאה שתבצע והם יחולו על קניותיך ממועד זה ואילך. בלא אישור התנאים החדשים לא תוכל להוסיף ולהשתמש בשירותי האתר. בכל עת תוכל לעיין בתנאים העדכניים באמצעות לחיצה על הקישור המתאים באתר.

שינויים באתר ובשירות
משק רוזלמן רשאי להפסיק באופן זמני את השירותים באתר וזאת בכל עת ולפי שיקול דעתו הבלעדי. משק רוזלמן זכאי בכלל זה לאגד את האתר כחברה נפרדת או להעביר את הבעלות באתר לצד שלישי, ובלבד שזכויותיך לפי הסכם זה לא ייפגעו מעצם העברת הבעלות.
משק רוזלמן יוכל לשנות מעת לעת את מבנה האתר, את מראהו, היקפם וזמינותם של השירותים הניתנים בו וכל היבט אחר הכרוך בהם - והכל, בלא צורך להודיע לך על כך מראש. שינויים כאלה יבוצעו, בין השאר, בהתחשב באופי הדינמי של רשת האינטרנט ובשינויים הטכנולוגיים והאחרים המתרחשים בה. מטבעם, שינויים מסוג זה עלולים להיות כרוכים בתקלות או לעורר בתחילה אי-נוחות וכיו"ב. לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי משק רוזלמן בגין ביצוע שינויים כאמור או תקלות שיתרחשו אגב ביצועם.

תנאים ממצים
תנאים אלה ממצים אל כל המוסכם בינך לבין משק רוזלמן בקשר עם רכישה באתר והשימוש באתר.

דין ושיפוט
הדין החל על השימוש באתר, על הזמנתך ועל הסכם זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוזות תל-אביב והמרכז, במדינת ישראל.

***התמונות להמחשה בלבד***

הצטרפו אלינו בפייסבוק
מי אנחנו ?

 

החנות האינטרנטית של משק רוזלמן, מציעה משלוחי פרחים שגדלו אצלנו במשק בכפר חיים, עד לפתח הבית, מדי יום בהזמנה מהיום להיום. בנוסף אנו מציעים סל בסיסי של פירות וירקות, אותם מגדלים משקים מובילים בשרון.  

הלקוח מרוויח בגדול - פרחים וירקות רעננים שזה עתה נקטפו , במחירים הוגנים, ישר מהחקלאי!

לרשימת הישובים בהם אנו פועלים ולימי החלוקה לחץ כאן

 

 ניתן להגיע אלינו למשק בכפר חיים, לרכוש פרחים טריים במקום:

 

בימים א'-ד'  08:00-15:00

בימי חמישי בשעות  08:00-17:00

בימי שישי בשעות 8:00-14:00

להגעה, יש להכניס בווייז: "משק רוזלמן".